АНТИТЕК - Компанија за животни науки обезбедува лабораториска опрема, потрошен материјал за лабораторија и опрема за наука
 • eppendorf-центрифуга-5810

  Лабораториска опрема

  Рентабилно, испорака низ целиот свет
  Барам цитат
 • животна наука

  Лабораториски материјали

  Реагенси, додатоци, инструменти
  Барам цитат
 • живот-наука-дефиниција

  Лабораторија потрошен

  Висок квалитет, брза испорака
  Барам цитат

Лабораториска опрема

Повеќе
Тест-лента-секач

Секач за лента за страничен проток

Исечете брзи ленти од несечен лист со страничен проток
Страна-диспензерот за проток

Диспензерот за страничен проток

Издавање реагенси и колоидно злато на нитроцелулозна мембрана
бакшиш-натоварувач-за-пипета-врв-полнење

Совет натоварувач

Целосно автоматски систем за полнење на врвот на пипета
Рапид-тест-монтажа-машина

Брзо тестирање машина за склопување

Комплет за брзо тестирање со автоматско склопување

Лабораториски материјали

Повеќе
нитроцелулоза-мембрана

Нитроцелулозна мембрана

Клучни компоненти во брзиот тест за развој на страничен проток
колоидно-златно

Колоидно злато

Наночестички од злато за производство на тестови за анализа на страничен проток
антитела и антиген

Протеини

Протеини за развој на комплет за брз тест ivd
антиген-и-антитело

Антиген и антитела

Антигени и антитела за развој на комплет за медицински тестови за ИВД

Лабораторија потрошен

Повеќе
Плунка-Колекција-Комплет

Комплет за собирање плунка

Комплет за плунка за собирање примерок додека го изведувате комплетот за брзо тестирање
FOB-Примерок-цевка

Примерок цевка FOB

Примерок цевка што се користи за полнење на тампон раствор на брз тест на антиген
Касети и брисеви

Касета и брис

Нова касета за страничен проток и брис за комплет за брз тест на антиген
Бафер-решение-цевка

Баферско решение за цевки

Примерок цевка за тест за нуклеинска киселина на комплет за брз тест на антиген
ШТО СЕ вели МНОГУ

Нашите препораки

Купивме а секач на ленти со страничен проток минатата година од AntiTeck Life Sciences, работеше добро цело време. 
Josephозефсон
АнтиТек обезбедуваат висок квалитет мини микропипета од 1-100 ул волумен, сосема ме изненади. Јас користам во наставата.
Вилсон Том
Купив еден центрифуга со голем волуменски капацитет што го користев во големо производство, подигнете капацитет од 200%.
Луис Алберто
Скопје Фејсбук Pinterest YouTube RSS Твитер Instagram Фејсбук-празно РСС-празно поврзано-празно Pinterest YouTube Твитер Instagram
Ние користиме колачиња со цел да ви го дадеме најдоброто можно искуство на нашата веб-страница. Продолжувајќи да ја користите оваа страница, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
прифати
Приватност