ANTITEK - Një kompani e shkencave të jetës siguron pajisje laboratorike, pajisje të konsumueshme laboratorike dhe pajisje shkencore

Pajisjet e laboratorit

më shumë
Test-Rrip-Prerës

Prerës i shiritit të rrjedhës anësore

Pritini shiritat e shpejtë nga fleta e paprerë e rrjedhës anësore
Dispenser anësor i rrjedhës

Shpërndarës i rrjedhës anësore

Shpërndarja e reagentëve dhe arit koloidal mbi membrana nitroceluloze
tip-hamall-për-pipetë-tip-rimbushje

Këshillë Ngarkuesi

Plotësisht automatik sistemi i rimbushjes së majës së pipetës
Test i Shpejtë-Montimi-Makinë

Makinë e Kuvendit të Testit të Shpejtë

Komplet i testimit të shpejtë të montimit të automatizuar

Furnizime laboratorike

më shumë
nitroceluloza-membrana

Membrana nitroceluloze

Një përbërës kryesor në zhvillimin e shpejtë të testit të rrjedhës anësore
koloidal-ari

Ari koloidal

Nanoprimcat e arit për prodhimin e testit të analizës së rrjedhës anësore
antitrup-dhe-antigjen

Proteinë

Proteinat për zhvillimin e kompletit të testit të shpejtë ivd
antigjen-dhe-antitrup

Antigjeni dhe Antitrupi

Antigjenet dhe antitrupat për zhvillimin e kompletit të testit mjekësor IVD

Laborator i harxhueshëm

më shumë
Pështymë-Koleksion-Kuti

Kompleti i grumbullimit të pështymës

Kompleti i pështymës për grumbullimin e mostrës gjatë kryerjes së kompletit të testit të shpejtë
FOB-Shembull-Tub

Tub mostër FOB

Model tubi i përdorur për mbushjen e tretësirës tampon të testit të shpejtë të antigjenit
Kaseta-dhe-shtupë

Kasetë dhe shtupë

Kasetë e re rrjedhëse anësore dhe shtupë për kompletin e testit të shpejtë të antigjenit
Tampon-Zgjidhje-Tub

Tubi i zgjidhjes tampon

Model tubi për testin e acidit nukleik të kompletit të testit të shpejtë të antigjenit
FAR thonë njerëzit

Dëshmitë tona

Ne kemi blerë një prerës shiritash rrjedhës anësor vitin e kaluar nga AntiTeck Life Sciences, ai ishte duke punuar mirë gjatë gjithë kohës. 
Josephsohn
AntiTek ofrojnë cilësi të lartë mini mikropipetë nga 1-100 ul vëllim, është mjaft e habitshme për mua. Unë jam duke përdorur në mësimdhënie.
Willson Tom
Bleva një centrifugë me kapacitet të lartë vëllimor që kam përdorur në prodhimin në shkallë të madhe, ngre kapacitetin 200%.
Luis Alberto
info@antiteck.com
linkedin facebook Pinterest youtube rss Cicëroj instagram facebook-bosh rss-bosh i lidhur-bosh Pinterest youtube Cicëroj instagram
Ne përdorim cookies për t'ju dhënë përvojën më të mirë të mundshme në faqen tonë të internetit. Duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies.
pranoj
Politika e Privatësisë